01/jun 16h00 Baraúnas 1 x 4 Fortaleza  
02/jun 18h30 Águia de Marabá 1 x 0 CRB  
02/jun 18h30 Santa Cruz 2 x 0 Luverdense  
02/jun 19h00 Sampaio Corrêa 5 x 1 Brasiliense  
05/jun 16h00 Cuiabá 4 x 0 Treze  
08/jun 16h00 Fortaleza 2 x 2 Águia de Marabá  
08/jun 17h00 Brasiliense 0 x 0 Baraúnas  
08/jun 17h00 Luverdense 1 x 1 Cuiabá  
08/jun 19h00 Treze 1 x 1 Sampaio Corrêa  
09/jun 19h00 CRB 2 x 1 Santa Cruz  
13/jun 21h30 Rio Branco 0 x 2 Fortaleza  
02/jul 21h30 Luverdense 4 x 0 Rio Branco  
06/jul 16h00 Fortaleza 3 x 0 CRB  
06/jul 19h00 Rio Branco 1 x 3 Baraúnas  
07/jul 16h00 Águia de Marabá 0 x 2 Sampaio Corrêa  
07/jul 17h00 Brasiliense 0 x 1 Luverdense  
07/jul 19h00 Santa Cruz 1 x 0 Cuiabá  
10/jul 20h30 Baraúnas 0 x 2 Treze  
10/jul 21h00 Rio Branco 1 x 2 Águia de Marabá  
13/jul 16h00 Santa Cruz 2 x 1 Fortaleza  
14/jul 16h00 Sampaio Corrêa 4 x 1 Baraúnas  
14/jul 17h00 Cuiabá 2 x 0 Águia de Marabá  
14/jul 17h00 Luverdense 4 x 0 Treze  
14/jul 19h00 CRB 0 x 1 Brasiliense  
17/jul 20h30 Brasiliense 1 x 0 Rio Branco  
21/jul 10h00 Brasiliense 1 x 0 Fortaleza  
21/jul 16h00 Baraúnas 2 x 6 Cuiabá  
21/jul 16h00 Águia de Marabá 1 x 1 Santa Cruz  
21/jul 19h00 Treze 0 x 1 CRB  
21/jul 19h00 Rio Branco 0 x 3 Sampaio Corrêa  
24/jul 20h00 Sampaio Corrêa 1 x 1 Luverdense  
24/jul 21h30 Rio Branco 1 x 0 CRB  
27/jul 16h00 Fortaleza 3 x 2 Treze  
28/jul 16h00 CRB 2 x 0 Luverdense  
28/jul 16h00 Águia de Marabá 2 x 1 Brasiliense  
28/jul 17h00 Cuiabá 1 x 0 Sampaio Corrêa  
28/jul 19h00 Santa Cruz 0 x 2 Baraúnas  
31/jul 16h00 Cuiabá 1 x 1 CRB  
31/jul 20h30 Santa Cruz 4 x 0 Rio Branco  
03/ago 16h00 Sampaio Corrêa 3 x 0 Santa Cruz  
03/ago 17h00 Luverdense 2 x 0 Fortaleza  
04/ago 17h00 Baraúnas 0 x 3 Águia de Marabá  
04/ago 19h00 Treze 1 x 1 Brasiliense  
04/ago 19h30 Rio Branco 0 x 2 Cuiabá  
07/ago 19h00 Brasiliense 0 x 0 Santa Cruz  
07/ago 20h30 Fortaleza 3 x 0 Cuiabá  
07/ago 20h30 CRB 1 x 0 Sampaio Corrêa  
07/ago 20h30 Treze 2 x 1 Águia de Marabá  
07/ago 21h30 Luverdense 2 x 0 Baraúnas  
10/ago 19h00 Santa Cruz 6 x 0 Treze  
11/ago 16h00 Águia de Marabá 4 x 0 Luverdense  
11/ago 17h00 Baraúnas 0 x 3 CRB  
11/ago 17h00 Cuiabá 1 x 2 Brasiliense  
11/ago 19h00 Sampaio Corrêa 2 x 1 Fortaleza  
14/ago 20h30 Treze 3 x 0 Rio Branco  
18/ago 16h00 Treze 2 x 0 Cuiabá  
18/ago 16h00 CRB 3 x 1 Águia de Marabá  
18/ago 16h00 Fortaleza 3 x 0 Baraúnas  
18/ago 17h00 Luverdense 3 x 1 Santa Cruz  
18/ago 19h00 Brasiliense 2 x 1 Sampaio Corrêa  
21/ago 20h30 Fortaleza 6 x 0 Rio Branco  
24/ago 16h00 Santa Cruz 0 x 0 CRB  
25/ago 16h00 Águia de Marabá 1 x 1 Fortaleza  
25/ago 17h00 Baraúnas 0 x 1 Brasiliense  
25/ago 17h00 Cuiabá 1 x 2 Luverdense  
25/ago 19h00 Sampaio Corrêa 4 x 2 Treze  
28/ago 21h00 Rio Branco 1 x 2 Treze  
01/set 17h00 Baraúnas 2 x 1 Rio Branco  
01/set 17h00 Sampaio Corrêa 0 x 1 Águia de Marabá  
01/set 17h00 Luverdense 1 x 0 Brasiliense  
01/set 17h00 Cuiabá 1 x 3 Santa Cruz  
01/set 19h00 CRB 2 x 0 Fortaleza  
04/set 20h30 Treze 1 x 0 Baraúnas  
04/set 20h30 Águia de Marabá 1 x 0 Rio Branco  
08/set 10h00 Brasiliense 0 x 0 CRB  
08/set 16h00 Águia de Marabá 0 x 0 Cuiabá  
08/set 16h00 Treze 1 x 0 Luverdense  
08/set 16h00 Baraúnas 1 x 0 Sampaio Corrêa  
08/set 19h00 Fortaleza 2 x 0 Santa Cruz  
11/set 21h00 Rio Branco 1 x 2 Brasiliense  
15/set 16h00 Fortaleza 2 x 2 Brasiliense  
15/set 16h00 CRB 0 x 1 Treze  
15/set 16h00 Santa Cruz 3 x 2 Águia de Marabá  
15/set 17h00 Cuiabá 3 x 1 Baraúnas  
15/set 19h00 Luverdense 2 x 2 Sampaio Corrêa  
18/set 19h30 Rio Branco 1 x 0 Luverdense  
22/set 10h00 Brasiliense 2 x 0 Águia de Marabá  
22/set 16h00 Baraúnas 1 x 3 Santa Cruz  
22/set 16h00 CRB 2 x 0 Rio Branco  
22/set 17h00 Sampaio Corrêa 0 x 0 Cuiabá  
22/set 19h00 Treze 2 x 0 Fortaleza  
25/set 21h30 Luverdense 2 x 2 CRB  
25/set 21h30 Cuiabá 3 x 0 Rio Branco  
28/set 16h00 Fortaleza 2 x 1 Luverdense  
29/set 10h00 Brasiliense 2 x 2 Treze  
29/set 16h00 Águia de Marabá 3 x 1 Baraúnas  
29/set 16h00 CRB 1 x 1 Cuiabá  
29/set 19h00 Santa Cruz 0 x 0 Sampaio Corrêa  
03/out 19h30 Rio Branco 0 x 2 Santa Cruz  
06/out 16h00 Águia de Marabá 5 x 2 Treze  
06/out 16h00 Baraúnas 0 x 1 Luverdense  
06/out 17h00 Sampaio Corrêa 2 x 1 CRB  
06/out 19h00 Santa Cruz 2 x 0 Brasiliense  
06/out 19h00 Cuiabá 1 x 1 Fortaleza  
09/out 20h30 Sampaio Corrêa 2 x 1 Rio Branco  
13/out 16h00 CRB 3 x 2 Baraúnas  
13/out 16h00 Luverdense 3 x 0 Águia de Marabá  
13/out 16h00 Treze 1 x 0 Santa Cruz  
13/out 16h00 Brasiliense 1 x 2 Cuiabá  
13/out 16h00 Fortaleza 2 x 2 Sampaio Corrêa  

 

01/jun 15h00 Madureira 0 x 0 Guarani  
01/jun 16h00 CRAC 0 x 0 Betim  
01/jun 19h00 Mogi Mirim 3 x 2 Duque de Caxias  
02/jun 10h00 Vila Nova 3 x 1 Barueri  
04/jun 20h30 Caxias do Sul 2 x 1 Macaé  
08/jun 16h00 Betim 0 x 1 Caxias do Sul  
09/jun 10h00 Barueri 1 x 0 CRAC  
09/jun 10h00 Duque de Caxias 1 x 1 Vila Nova  
09/jun 18h30 Guarani 1 x 0 Mogi Mirim  
12/jun 19h00 Macaé 2 x 1 Madureira  
06/jul 16h00 Macaé 1 x 0 Duque de Caxias  
06/jul 16h00 CRAC 1 x 2 Madureira  
06/jul 16h00 Caxias do Sul 0 x 0 Guarani  
06/jul 18h30 Mogi Mirim 1 x 0 Vila Nova  
06/jul 19h00 Barueri 1 x 1 Betim  
13/jul 15h00 Madureira 2 x 1 Duque de Caxias  
13/jul 19h00 Vila Nova 1 x 0 CRAC  
14/jul 10h00 Guarani 0 x 0 Barueri  
14/jul 16h00 Betim 3 x 0 Macaé  
14/jul 16h00 Caxias do Sul 1 x 0 Mogi Mirim  
20/jul 15h00 Madureira 1 x 3 Vila Nova  
20/jul 16h00 Macaé 0 x 1 Guarani  
20/jul 16h00 CRAC 0 x 1 Caxias do Sul  
20/jul 16h00 Duque de Caxias 3 x 2 Betim  
20/jul 19h00 Mogi Mirim 3 x 1 Barueri  
27/jul 18h30 Mogi Mirim 4 x 0 CRAC  
27/jul 19h00 Barueri 1 x 3 Macaé  
28/jul 10h00 Guarani 1 x 0 Duque de Caxias  
28/jul 16h00 Vila Nova 0 x 0 Betim  
28/jul 16h00 Caxias do Sul 0 x 0 Madureira  
03/ago 15h00 Madureira 0 x 0 Mogi Mirim  
03/ago 16h00 Duque de Caxias 1 x 3 Barueri  
03/ago 19h00 Betim 0 x 1 Guarani  
04/ago 10h00 Vila Nova 4 x 0 Caxias do Sul  
04/ago 16h00 CRAC 1 x 0 Macaé  
07/ago 19h00 Macaé 2 x 1 Mogi Mirim  
07/ago 20h30 Barueri 0 x 2 Caxias do Sul  
07/ago 20h30 Betim 1 x 0 Madureira  
07/ago 20h30 Duque de Caxias 1 x 1 CRAC  
08/ago 18h30 Guarani 2 x 0 Vila Nova  
10/ago 15h00 Madureira 6 x 0 Barueri  
10/ago 15h30 Caxias do Sul 0 x 0 Duque de Caxias  
10/ago 18h30 Mogi Mirim 2 x 0 Betim  
11/ago 10h00 Vila Nova 0 x 1 Macaé  
11/ago 16h00 CRAC 0 x 0 Guarani  
17/ago 16h00 Duque de Caxias 3 x 1 Mogi Mirim  
17/ago 16h00 Macaé 2 x 0 Caxias do Sul  
17/ago 19h00 Guarani 0 x 0 Madureira  
18/ago 16h00 Barueri 2 x 3 Vila Nova  
18/ago 16h00 Betim 3 x 2 CRAC  
24/ago 15h00 Madureira 2 x 2 Macaé  
24/ago 16h00 CRAC 2 x 0 Barueri  
24/ago 19h00 Caxias do Sul 1 x 2 Betim  
25/ago 10h00 Mogi Mirim 1 x 1 Guarani  
25/ago 10h00 Vila Nova 1 x 1 Duque de Caxias  
31/ago 15h00 Madureira 0 x 2 CRAC  
31/ago 16h00 Duque de Caxias 1 x 1 Macaé  
31/ago 16h00 Betim 3 x 3 Barueri  
31/ago 19h00 Guarani 0 x 1 Caxias do Sul  
01/set 10h00 Vila Nova 1 x 0 Mogi Mirim  
07/set 18h30 Mogi Mirim 2 x 1 Caxias do Sul  
07/set 19h00 Barueri 1 x 1 Guarani  
08/set 10h00 Macaé 0 x 0 Betim  
08/set 10h00 Duque de Caxias 0 x 0 Madureira  
08/set 16h00 CRAC 1 x 0 Vila Nova  
14/set 15h30 Caxias do Sul 3 x 0 CRAC  
14/set 16h00 Guarani 4 x 4 Macaé  
14/set 16h00 Barueri 0 x 1 Mogi Mirim  
14/set 19h00 Vila Nova 0 x 0 Madureira  
02/out 20h00 Betim 1 x 0 Duque de Caxias  
21/set 15h00 Madureira 1 x 1 Caxias do Sul  
21/set 16h00 CRAC 0 x 1 Mogi Mirim  
21/set 16h00 Macaé 4 x 0 Barueri  
21/set 19h00 Duque de Caxias 2 x 1 Guarani  
25/set 20h00 Betim 0 x 0 Vila Nova  
28/set 16h00 Macaé 2 x 1 CRAC  
28/set 16h00 Barueri 3 x 2 Duque de Caxias  
28/set 19h00 Mogi Mirim 1 x 1 Madureira  
29/set 15h30 Caxias do Sul 2 x 1 Vila Nova  
29/set 16h00 Guarani 1 x 2 Betim  
05/out 15h00 Madureira 1 x 1 Betim  
05/out 16h00 Vila Nova 1 x 0 Guarani  
05/out 16h00 CRAC 0 x 0 Duque de Caxias  
05/out 18h30 Mogi Mirim 1 x 2 Macaé  
05/out 19h00 Caxias do Sul 1 x 1 Barueri  
12/out 19h00 Betim 2 x 1 Mogi Mirim  
12/out 19h00 Guarani 1 x 1 CRAC  
12/out 19h00 Barueri 2 x 0 Madureira  
12/out 19h00 Macaé 0 x 1 Vila Nova  
12/out 19h00 Duque de Caxias 1 x 0 Caxias do Sul