18/08/2018 13:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo 2 x 3 Juventus
18/08/2018 15:30 Olimpico, Roma Lazio 1 x 2 Napoli
19/08/2018 13:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino 0 x 1 Roma
19/08/2018 15:30 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna 0 x 1 Spal
19/08/2018 15:30 Carlo Castellani, Empoli Empoli 2 x 0 Cagliari
19/08/2018 15:30 Ennio Tardini, Parma Parma 2 x 2 Udinese
19/08/2018 15:30 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo 1 x 0 Inter
20/08/2018 15:30 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta 4 x 0 Frosinone
19/09/2018 15:30 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria 1 x 1 Fiorentina
31/10/2018 15:30 Giuseppe Meazza, Milano Milan 2 x 1 Genoa
25/08/2018 13:00 Allianz Stadium, Torino Juventus 2 x 0 Lazio
25/08/2018 15:30 San Paolo, Napoli Napoli 3 x 2 Milan
26/08/2018 13:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal 1 x 0 Parma
26/08/2018 15:30 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari 2 x 2 Sassuolo
26/08/2018 15:30 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina 6 x 1 Chievo
26/08/2018 15:30 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone 0 x 0 Bologna
26/08/2018 15:30 Luigi Ferraris, Genova Genoa 2 x 1 Empoli
26/08/2018 15:30 Giuseppe Meazza, Milano Inter 2 x 2 Torino
26/08/2018 15:30 Dacia Arena, Udine Udinese 1 x 0 Sampdoria
27/08/2018 15:30 Olimpico, Roma Roma 3 x 3 Atalanta
31/08/2018 15:30 Giuseppe Meazza, Milano Milan 2 x 1 Roma
01/09/2018 13:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna 0 x 3 Inter
01/09/2018 15:30 Ennio Tardini, Parma Parma 1 x 2 Juventus
02/09/2018 13:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina 1 x 0 Udinese
02/09/2018 15:30 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta 0 x 1 Cagliari
02/09/2018 15:30 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo 0 x 0 Empoli
02/09/2018 15:30 Olimpico, Roma Lazio 1 x 0 Frosinone
02/09/2018 15:30 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria 3 x 0 Napoli
02/09/2018 15:30 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo 5 x 3 Genoa
02/09/2018 15:30 Olimpico Grande Torino, Torino Torino 1 x 0 Spal
15/09/2018 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter 0 x 1 Parma
15/09/2018 13:00 San Paolo, Napoli Napoli 1 x 0 Fiorentina
15/09/2018 15:30 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone 0 x 5 Sampdoria
16/09/2018 07:30 Olimpico, Roma Roma 2 x 2 Chievo
16/09/2018 10:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa 1 x 0 Bologna
16/09/2018 10:00 Allianz Stadium, Torino Juventus 2 x 1 Sassuolo
16/09/2018 10:00 Dacia Arena, Udine Udinese 1 x 1 Torino
16/09/2018 13:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli 0 x 1 Lazio
16/09/2018 15:30 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari 1 x 1 Milan
17/09/2018 15:30 Paolo Mazza, Ferrara Spal 2 x 0 Atalanta
21/09/2018 15:30 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo 3 x 1 Empoli
22/09/2018 10:00 Ennio Tardini, Parma Parma 2 x 0 Cagliari
22/09/2018 13:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina 3 x 0 Spal
22/09/2018 15:30 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria 0 x 1 Inter
23/09/2018 07:30 Olimpico Grande Torino, Torino Torino 1 x 3 Napoli
23/09/2018 10:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna 2 x 0 Roma
23/09/2018 10:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo 0 x 2 Udinese
23/09/2018 10:00 Olimpico, Roma Lazio 4 x 1 Genoa
23/09/2018 13:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan 2 x 2 Atalanta
23/09/2018 15:30 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone 0 x 2 Juventus
25/09/2018 16:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter 2 x 1 Fiorentina
26/09/2018 14:00 Dacia Arena, Udine Udinese 1 x 2 Lazio
26/09/2018 16:00 Olimpico, Roma Roma 4 x 0 Frosinone
26/09/2018 16:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta 0 x 0 Torino
26/09/2018 16:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari 0 x 0 Sampdoria
26/09/2018 16:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa 2 x 0 Chievo
26/09/2018 16:00 Allianz Stadium, Torino Juventus 2 x 0 Bologna
26/09/2018 16:00 San Paolo, Napoli Napoli 3 x 0 Parma
27/09/2018 14:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal 0 x 2 Sassuolo
27/09/2018 16:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli 1 x 1 Milan
29/09/2018 10:00 Olimpico, Roma Roma 3 x 1 Lazio
29/09/2018 13:00 Allianz Stadium, Torino Juventus 3 x 1 Napoli
29/09/2018 15:30 Giuseppe Meazza, Milano Inter 2 x 0 Cagliari
30/09/2018 07:30 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna 2 x 1 Udinese
30/09/2018 10:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo 0 x 1 Torino
30/09/2018 10:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina 2 x 0 Atalanta
30/09/2018 10:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone 1 x 2 Genoa
30/09/2018 13:00 Ennio Tardini, Parma Parma 1 x 0 Empoli
30/09/2018 15:30 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo 1 x 4 Milan
01/10/2018 15:30 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria 2 x 1 Spal
05/10/2018 15:30 Olimpico Grande Torino, Torino Torino 3 x 2 Frosinone
06/10/2018 10:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari 2 x 0 Bologna
06/10/2018 13:00 Dacia Arena, Udine Udinese 0 x 2 Juventus
06/10/2018 15:30 Carlo Castellani, Empoli Empoli 0 x 2 Roma
07/10/2018 07:30 Luigi Ferraris, Genova Genoa 1 x 3 Parma
07/10/2018 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan 3 x 1 Chievo
07/10/2018 10:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta 0 x 1 Sampdoria
07/10/2018 10:00 Olimpico, Roma Lazio 1 x 0 Fiorentina
07/10/2018 13:00 San Paolo, Napoli Napoli 2 x 0 Sassuolo
07/10/2018 15:30 Paolo Mazza, Ferrara Spal 1 x 2 Inter
20/10/2018 10:00 Olimpico, Roma Roma 0 x 2 Spal
20/10/2018 13:00 Allianz Stadium, Torino Juventus 1 x 1 Genoa
20/10/2018 15:30 Dacia Arena, Udine Udinese 0 x 3 Napoli
21/10/2018 07:30 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone 3 x 3 Empoli
21/10/2018 10:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna 2 x 2 Torino
21/10/2018 10:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo 1 x 5 Atalanta
21/10/2018 10:00 Ennio Tardini, Parma Parma 0 x 2 Lazio
21/10/2018 13:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina 1 x 1 Cagliari
21/10/2018 15:30 Giuseppe Meazza, Milano Inter 1 x 0 Milan
22/10/2018 15:30 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria 0 x 0 Sassuolo
27/10/2018 10:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta 3 x 0 Parma
27/10/2018 13:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli 1 x 2 Juventus
27/10/2018 15:30 Olimpico Grande Torino, Torino Torino 1 x 1 Fiorentina
28/10/2018 08:30 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo 2 x 2 Bologna
28/10/2018 11:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari 2 x 1 Chievo
28/10/2018 11:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa 2 x 2 Udinese
28/10/2018 11:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal 0 x 3 Frosinone
28/10/2018 14:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan 3 x 2 Sampdoria
28/10/2018 16:30 San Paolo, Napoli Napoli 1 x 1 Roma
29/10/2018 16:30 Olimpico, Roma Lazio 0 x 3 Inter
02/11/2018 16:30 San Paolo, Napoli Napoli 5 x 1 Empoli
03/11/2018 11:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter 5 x 0 Genoa
03/11/2018 14:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina 1 x 1 Roma
03/11/2018 16:30 Allianz Stadium, Torino Juventus 3 x 1 Cagliari
04/11/2018 09:30 Olimpico, Roma Lazio 4 x 1 Spal
04/11/2018 12:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo 0 x 2 Sassuolo
04/11/2018 12:00 Ennio Tardini, Parma Parma 0 x 0 Frosinone
04/11/2018 12:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria 1 x 4 Torino
04/11/2018 15:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna 1 x 2 Atalanta
04/11/2018 17:30 Dacia Arena, Udine Udinese 0 x 1 Milan
09/11/2018 17:30 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone 1 x 1 Fiorentina
10/11/2018 12:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino 1 x 2 Parma
10/11/2018 15:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal 2 x 2 Cagliari
10/11/2018 17:30 Luigi Ferraris, Genova Genoa 1 x 2 Napoli
11/11/2018 09:30 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta 4 x 1 Inter
11/11/2018 12:00 Olimpico, Roma Roma 4 x 1 Sampdoria
11/11/2018 12:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo 2 x 2 Bologna
11/11/2018 12:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli 2 x 1 Udinese
11/11/2018 15:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo 1 x 1 Lazio
11/11/2018 17:30 Giuseppe Meazza, Milano Milan 0 x 2 Juventus
24/11/2018 12:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Roma
24/11/2018 15:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Spal
24/11/2018 15:30 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Frosinone
25/11/2018 09:30 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Sassuolo
25/11/2018 12:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Fiorentina
25/11/2018 12:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Atalanta
25/11/2018 12:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Chievo
25/11/2018 15:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Milan
25/11/2018 17:30 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Sampdoria
26/11/2018 17:30 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Torino
01/12/2018 12:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Empoli
01/12/2018 15:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Juventus
01/12/2018 17:30 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Bologna
02/12/2018 09:30 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Parma
02/12/2018 12:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Cagliari
02/12/2018 12:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Udinese
02/12/2018 12:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Genoa
02/12/2018 15:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Lazio
02/12/2018 17:30 Olimpico, Roma Roma   x   Inter
03/12/2018 17:30 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Napoli
07/12/2018 17:30 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Inter
09/12/2018 12:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Torino
09/12/2018 12:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Roma
09/12/2018 12:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Bologna
09/12/2018 12:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Spal
09/12/2018 12:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Sampdoria
09/12/2018 12:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Frosinone
09/12/2018 12:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Chievo
09/12/2018 12:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Fiorentina
09/12/2018 12:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Atalanta
15/12/2018 17:30 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Juventus
16/12/2018 12:00 Olimpico, Roma Roma   x   Genoa
16/12/2018 12:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Lazio
16/12/2018 12:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Milan
16/12/2018 12:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Napoli
16/12/2018 12:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Empoli
16/12/2018 12:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Sassuolo
16/12/2018 12:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Udinese
16/12/2018 12:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Parma
16/12/2018 12:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Chievo
22/12/2018 12:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Fiorentina
22/12/2018 12:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Inter
22/12/2018 12:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Sampdoria
22/12/2018 12:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Atalanta
22/12/2018 12:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Cagliari
22/12/2018 12:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Spal
22/12/2018 12:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Bologna
22/12/2018 12:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Torino
22/12/2018 12:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Frosinone
22/12/2018 17:30 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Roma
26/12/2018 12:00 Olimpico, Roma Roma   x   Sassuolo
26/12/2018 12:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Juventus
26/12/2018 12:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Lazio
26/12/2018 12:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Genoa
26/12/2018 12:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Parma
26/12/2018 12:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Milan
26/12/2018 12:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Chievo
26/12/2018 12:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Udinese
26/12/2018 12:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Empoli
26/12/2018 17:30 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Napoli
29/12/2018 12:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Spal
29/12/2018 12:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Frosinone
29/12/2018 12:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Inter
29/12/2018 12:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Fiorentina
29/12/2018 12:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Sampdoria
29/12/2018 12:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Torino
29/12/2018 12:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Bologna
29/12/2018 12:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Roma
29/12/2018 12:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Atalanta
29/12/2018 12:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Cagliari
20/01/2019 12:00 Olimpico, Roma Roma   x   Torino
20/01/2019 12:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Empoli
20/01/2019 12:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Sampdoria
20/01/2019 12:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Atalanta
20/01/2019 12:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Milan
20/01/2019 12:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Sassuolo
20/01/2019 12:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Chievo
20/01/2019 12:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Lazio
20/01/2019 12:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Bologna
20/01/2019 12:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Parma
26/01/2019 17:30 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Napoli
27/01/2019 12:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Roma
27/01/2019 12:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Frosinone
27/01/2019 12:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Fiorentina
27/01/2019 12:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Genoa
27/01/2019 12:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Juventus
27/01/2019 12:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Spal
27/01/2019 12:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Udinese
27/01/2019 12:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Cagliari
27/01/2019 12:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Inter
03/02/2019 12:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Atalanta
03/02/2019 12:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Chievo
03/02/2019 12:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Lazio
03/02/2019 12:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Sassuolo
03/02/2019 12:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Bologna
03/02/2019 12:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Parma
03/02/2019 12:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Sampdoria
03/02/2019 12:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Torino
03/02/2019 12:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Fiorentina
03/02/2019 17:30 Olimpico, Roma Roma   x   Milan
10/02/2019 12:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Cagliari
10/02/2019 12:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Spal
10/02/2019 12:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Genoa
10/02/2019 12:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Roma
10/02/2019 12:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Napoli
10/02/2019 12:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Empoli
10/02/2019 12:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Inter
10/02/2019 12:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Frosinone
10/02/2019 12:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Juventus
10/02/2019 12:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Udinese
17/02/2019 11:00 Olimpico, Roma Roma   x   Bologna
17/02/2019 11:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Milan
17/02/2019 11:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Parma
17/02/2019 11:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Sassuolo
17/02/2019 11:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Lazio
17/02/2019 11:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Sampdoria
17/02/2019 11:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Frosinone
17/02/2019 11:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Torino
17/02/2019 11:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Fiorentina
17/02/2019 11:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Chievo
24/02/2019 11:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Empoli
24/02/2019 11:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Juventus
24/02/2019 11:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Genoa
24/02/2019 11:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Inter
24/02/2019 11:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Roma
24/02/2019 11:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Udinese
24/02/2019 11:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Napoli
24/02/2019 11:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Cagliari
24/02/2019 11:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Spal
24/02/2019 11:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Atalanta
03/03/2019 11:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Sassuolo
03/03/2019 11:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Fiorentina
03/03/2019 11:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Inter
03/03/2019 11:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Parma
03/03/2019 11:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Frosinone
03/03/2019 11:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Roma
03/03/2019 11:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Sampdoria
03/03/2019 11:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Chievo
03/03/2019 11:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Bologna
03/03/2019 16:30 San Paolo, Napoli Napoli   x   Juventus
10/03/2019 11:00 Olimpico, Roma Roma   x   Empoli
10/03/2019 11:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Cagliari
10/03/2019 11:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Milan
10/03/2019 11:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Lazio
10/03/2019 11:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Torino
10/03/2019 11:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Spal
10/03/2019 11:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Udinese
10/03/2019 11:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Genoa
10/03/2019 11:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Atalanta
10/03/2019 11:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Napoli
17/03/2019 11:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Chievo
17/03/2019 11:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Fiorentina
17/03/2019 11:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Frosinone
17/03/2019 11:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Juventus
17/03/2019 11:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Parma
17/03/2019 11:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Udinese
17/03/2019 11:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Sampdoria
17/03/2019 11:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Roma
17/03/2019 11:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Bologna
17/03/2019 16:30 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Inter
31/03/2019 10:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Sassuolo
31/03/2019 10:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Cagliari
31/03/2019 10:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Torino
31/03/2019 10:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Spal
31/03/2019 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Lazio
31/03/2019 10:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Empoli
31/03/2019 10:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Atalanta
31/03/2019 10:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Milan
31/03/2019 10:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Genoa
31/03/2019 15:30 Olimpico, Roma Roma   x   Napoli
03/04/2019 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Udinese
03/04/2019 10:00 Olimpico, Roma Roma   x   Fiorentina
03/04/2019 10:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Bologna
03/04/2019 10:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Juventus
03/04/2019 10:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Napoli
03/04/2019 10:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Parma
03/04/2019 10:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Inter
03/04/2019 10:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Chievo
03/04/2019 10:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Lazio
03/04/2019 10:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Sampdoria
07/04/2019 10:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Chievo
07/04/2019 10:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Spal
07/04/2019 10:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Frosinone
07/04/2019 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Atalanta
07/04/2019 10:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Sassuolo
07/04/2019 10:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Genoa
dom, 07 abr 10:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Torino
dom, 07 abr 10:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Roma
dom, 07 abr 10:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Empoli
dom, 07 abr 15:30 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Milan
dom, 14 abr 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Lazio
dom, 14 abr 10:00 Olimpico, Roma Roma   x   Udinese
dom, 14 abr 10:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Empoli
dom, 14 abr 10:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Napoli
dom, 14 abr 10:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Bologna
dom, 14 abr 10:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Inter
dom, 14 abr 10:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Genoa
dom, 14 abr 10:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Parma
dom, 14 abr 10:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Juventus
dom, 14 abr 10:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Cagliari
sáb, 20 abr 10:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Sampdoria
sáb, 20 abr 10:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Frosinone
sáb, 20 abr 10:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Spal
sáb, 20 abr 10:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Torino
sáb, 20 abr 10:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Fiorentina
sáb, 20 abr 10:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Chievo
sáb, 20 abr 10:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Atalanta
sáb, 20 abr 10:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Milan
sáb, 20 abr 10:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Sassuolo
sáb, 20 abr 15:30 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Roma
sáb, 27 abr 15:30 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Juventus
dom, 28 abr 10:00 Olimpico, Roma Roma   x   Cagliari
dom, 28 abr 10:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Udinese
dom, 28 abr 10:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Empoli
dom, 28 abr 10:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Parma
dom, 28 abr 10:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Sassuolo
dom, 28 abr 10:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Napoli
dom, 28 abr 10:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Lazio
dom, 28 abr 10:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Genoa
dom, 28 abr 10:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Milan
dom, 05 mai 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Bologna
dom, 05 mai 10:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Spal
dom, 05 mai 10:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Fiorentina
dom, 05 mai 10:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Roma
dom, 05 mai 10:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Torino
dom, 05 mai 10:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Atalanta
dom, 05 mai 10:00 San Paolo, Napoli Napoli   x   Cagliari
dom, 05 mai 10:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Sampdoria
dom, 05 mai 10:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Frosinone
dom, 05 mai 10:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Inter
dom, 12 mai 10:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Genoa
dom, 12 mai 10:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Parma
dom, 12 mai 10:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Lazio
dom, 12 mai 10:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Milan
dom, 12 mai 10:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Udinese
dom, 12 mai 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Chievo
dom, 12 mai 10:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Empoli
dom, 12 mai 10:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Napoli
dom, 12 mai 10:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Sassuolo
dom, 12 mai 15:30 Olimpico, Roma Roma   x   Juventus
dom, 19 mai 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Milan   x   Frosinone
dom, 19 mai 10:00 Marcantonio Bentegodi, Verona Chievo   x   Sampdoria
dom, 19 mai 10:00 Carlo Castellani, Empoli Empoli   x   Torino
dom, 19 mai 10:00 Luigi Ferraris, Genova Genoa   x   Cagliari
dom, 19 mai 10:00 Allianz Stadium, Torino Juventus   x   Atalanta
dom, 19 mai 10:00 Olimpico, Roma Lazio   x   Bologna
dom, 19 mai 10:00 Ennio Tardini, Parma Parma   x   Fiorentina
dom, 19 mai 10:00 Mapei Stadium, Reggio Emilia Sassuolo   x   Roma
dom, 19 mai 10:00 Dacia Arena, Udine Udinese   x   Spal
dom, 19 mai 15:30 San Paolo, Napoli Napoli   x   Inter
dom, 26 mai 10:00 Olimpico, Roma Roma   x   Parma
dom, 26 mai 10:00 Atleti Azzurri D'Italia, Bergamo Atalanta   x   Sassuolo
dom, 26 mai 10:00 Renato Dall'Ara, Bologna Bologna   x   Napoli
dom, 26 mai 10:00 Sardegna Arena, Cagliari Cagliari   x   Udinese
dom, 26 mai 10:00 Artemio Franchi, Firenze Fiorentina   x   Genoa
dom, 26 mai 10:00 Benito Stirpe, Frosinone Frosinone   x   Chievo
dom, 26 mai 10:00 Giuseppe Meazza, Milano Inter   x   Empoli
dom, 26 mai 10:00 Luigi Ferraris, Genova Sampdoria   x   Juventus
dom, 26 mai 10:00 Paolo Mazza, Ferrara Spal   x   Milan
dom, 26 mai 10:00 Olimpico Grande Torino, Torino Torino   x   Lazio